Tuesday, July 07, 2009

Taky něco od taťky

Děkujeme moc za všechny pozdravy, přání a gratulace k narození našich dvojčátek. Moc pro nás znamenají a dodávají nám tolik potřebnou energii. Od pátku to byla celkem jízda, moc jsme toho nenaspali. Naštěstí máme kolem sebe skvělou rodinu, která nám pomáhá ze vším abysme se mohli soustředit jenom na mimina. Starají se také o Sama a vytváří mu program, takže to zatím zvládá moc dobře.
Včerejší noc byla ale mnohem lepší, nastřádali jsme několik hodin spánku a Garbriel a Magdalénka papali a spinkali moc pěkně. Jsou moc roztomilí, spinkají vedle sebe a i když jsou to dvojčata, poznáváme už teď spoustu rozdílů mezi nimi. Jsou oba tak nádherní, je škoda, že tu nemůžete být s náma a přesvědčit se na vlastní oči.
Jo, ještě jsem chtěl napsat, že se budeme snažit dávat na blog co nejčastěji fotky a odpovídat na emaily... ale někdy to nepůjde...tak prosím buďtě trpěliví. :)
Prozatím děkujeme moc švagrové Loreně za všechny fotky na blogu...díky.
Tak ještě jednou děkujeme a jsme rádi že vás všechny máme a známe.

1 comment:

Vojtech said...

Milý novopečený taťko, zase jste nás teda perfektně dojali, bulíme tu oba a jsme šťastni s Vámi. Samozřejmě budeme trpěliví, až bude čas a budete chtít s námi nebo s uheráčkama mluvit, napište SMS a je to. Uvidíme se brzy, uteče to jako voda:)
Brzy tu budeme mít další radost, rodinky se rozrůstají a tak to má být:)
pá babi ě děda