Saturday, July 25, 2009

Visitors - návštěvy

Last weekend we had many visitors coming to meet the twins. On Saturday, Tia Clare, Uncle Dan and Andrew came to visit. We had a great time, Tia brought amazing lunch and dessert. Thank you guys so much!
Minulý víkend jsme měli spoustu návštěv, v sobotu přijeli Clare, Dan a Andrew. Přivezli s sebou vynikající oběd a koláč. Bylo toho hodně, celý víkend jsme nemuseli vařit....Děkujeme moc.


Here is Tia cuddling Gabriel.
Tady je teta Clare s Gabrielem.
On Sunday, the Xoyons came to visit, unfortunately Homero had to leave early to go to work, so he didn't get to play with tata (drink beer). Tia Jess and Sophia stayed later and we had great time. Sam and Sophia went to the park, holding hands...so cute.
V neděli přijeli na návštěvu teta Jessica, strejda Homero a Sophinka. Homero bohužel musel brzy do práce a tak jsme si ani nedali pivko. No, ale bylo nám spolu dobře, Sam se dvořil Sophince a šli spolu na dětské hřiště...drželi se za ruce a povídali si. Viz dole video.
Tia Jessica with Gabriel. Teta Jessica s Gabrielem.

Sophia holding Magdalena, Sammy making sure everything is ok. Sophinka drží Madlenku a Sam dává pozor, jako správný starší brácha.

2 comments:

Anonymous said...

Sophia and Sammy are so cute, I love them so much, nanny (Sam's nanny)

Vojtech said...

Tak to byl velmi rušný víkend, ale taková mimátka se musí vidět a obdivovat ! My bychom se taky rádi stavili, ale musíme ještě chvíli počkat. Uteče to jako nic...
máma a táta